КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 21 березня 2018 р. N 503
Київ

Деякі питання виконання ремонтно-будівельних робіт на
автомобільних дорогах загального користування

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Абзац четвертий пункту 8 Порядку спрямування до спеціальних фондів обласних бюджетів та бюджету м. Києва 50 відсотків суми перевиконання загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів, визначених у розписі державного бюджету за загальним фондом, та поквартальної компенсації з державного дорожнього фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 р. N 726 "Про проведення експерименту з фінансового забезпечення здійснення заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування, ділянок вулиць і доріг міст та інших населених пунктів, що суміщаються з автомобільними дорогами загального користування, в усіх областях та м. Києві, а також дорожньої інфраструктури у м. Києві" (Офіційний вісник України, 2015 р., N 76, ст. 2523; 2016 р., N 12, ст. 508; 2017 р., N 22, ст. 606; 2018 р., N 22, ст. 732), після слів "за погодженням з" доповнити словом "Мінінфраструктури,".

2. Міністерству інфраструктури з метою контролю якості будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг загального користування на відповідність проектній документації та вимогам будівельних норм утворити робочу групу, до складу якої залучити представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерства внутрішніх справ та Державного агентства автомобільних доріг.

3. Обласним державним адміністраціям сприяти діяльності зазначеної у пункті 2 цієї постанови робочої групи, а також забезпечити створення належних умов для її роботи.

Прем’єр-міністр України В. ГРОЙСМАН