ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
21.07.2017 N 193

Про затвердження форми державного статистичного спостереження
N 2-ферм (річна) "Звіт про витрати на виробництво
продукції сільського господарства (робіт, послуг)"

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року N 481, ураховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державного статистичного спостереження щодо витрат на виробництво продукції сільського господарства (робіт, послуг) сільськогосподарськими підприємствами й отримання повної, всебічної та об’єктивної статистичної інформації наказую:

1. Затвердити форму державного статистичного спостереження N 2-ферм (річна) "Звіт про витрати на виробництво продукції сільського господарства (робіт, послуг)", що додається, та ввести її в дію, починаючи зі звіту за 2017 рік.

Форма N 2-ферм (річна) "Звіт про витрати на виробництво продукції сільського господарства (робіт, послуг)" для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази/Форми", підрозділ "Звітність за 2017 р.", папка "Звітність за IV квартал 2017 р.".

2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на юридичних осіб, які здійснюють сільськогосподарську діяльність.

3. Департаменту статистики сільського господарства та навколишнього середовища (Прокопенко О. М.) здійснювати методологічне керівництво щодо збирання й опрацювання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

4. Керівникам територіальних органів Держстату забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

5. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 лютого 2018 року наказ Державної служби статистики України від 27 листопада 2015 року N 346 "Про затвердження форм державних статистичних спостережень з питань сільського господарства".

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Іщенка А. В.

Голова І. Є. Вернер