ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
19.07.2017 N 176

Про затвердження форми державного
статистичного спостереження N 1-субсидії (місячна)
"Звіт про надання населенню субсидій"

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику" та підпункту 4 пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року N 481, враховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики соціальних послуг й отримання повної, всебічної та об’єктивної статистичної інформації наказую:

1. Затвердити форму державного статистичного спостереження N 1-субсидії (місячна) "Звіт про надання населенню субсидій", що додається, та ввести її у дію, починаючи зі звіту за січень 2018 року.

Форма N 1-субсидії (місячна) "Звіт про надання населенню субсидій" для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази/Форми", підрозділ "Звітність за 2018 р.", папка "Звітність за місяць".

2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у містах Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх створення) рад.

3. Департаменту статистики послуг (Кармазіна О. О.) здійснювати методологічне керівництво щодо збирання й опрацювання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

4. Керівникам територіальних органів Держстату забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

5. Визнати такими, що втратили чинність, з 01 січня 2018 року наказ Держстату від 30 жовтня 2014 року N 320 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 1-субсидії (ЖКГ) (місячна) "Звіт про надання населенню субсидій на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг" та наказ Держстату від 30 жовтня 2014 року N 321 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 1-субсидії (паливо) (місячна) "Звіт про надання населенню субсидій готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива".

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Іщенка А. В.

Голова І. Є. Вернер