ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
21.07.2017 N 189

(Наказ втратив чинність з 01.04.2019 р. на підставі Наказу
Державної служби статистики України
N 149 від 13.07.20
18)

Про затвердження форми державного
статистичного спостереження
N 1-опт (квартальна) "Звіт про продаж
і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі"

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року N 481, враховуючи положення статей 80, 81 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державного статистичного спостереження зі статистики внутрішньої торгівлі й отримання повної, всебічної та об'єктивної статистичної інформації наказую:

1. Затвердити форму державного статистичного спостереження N 1-опт (квартальна) "Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі", що додається, та ввести її в дію, починаючи зі звіту за І квартал 2018 року.

Форма N 1-опт (квартальна) "Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі" для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази/Форми", підрозділ "Звітність за 2018 р.", папка "Звітність за I квартал 2018 р.".

2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на юридичних осіб, основним видом економічної діяльності яких є оптова торгівля.

3. Департаменту статистики торгівлі (Фризоренко А. О.) здійснювати методологічне керівництво щодо збирання й опрацювання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

4. Керівникам територіальних органів Держстату забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

5. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 квітня 2018 року наказ Держстату від 21 листопада 2014 року N 356 "Про затвердження форм державних статистичних спостережень N 1-опт (місячна) "Звіт про обсяг оптового товарообороту", N 1-опт (квартальна, річна) "Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі" та додатка до форми N 1-опт (квартальна, річна)" (зі змінами) у частині форми державного статистичного спостереження N 1-опт (квартальна, річна) "Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі" та додатка до форми N 1-опт (квартальна, річна) "Таблиця відповідності товарів до товарних груп (до розділу ІІ)".

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Іщенка А. В.

Голова І. Є. Вернер