ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
17.07.2017 N 171

Про затвердження форми
державного статистичного спостереження N 2-Б (річна)
"Звіт про випуск, розміщення та обіг цінних паперів"

Відповідно до статті 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику" та пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року N 481, враховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики фінансів підприємств й отримання повної, всебічної та об'єктивної статистичної інформації наказую:

1. Затвердити форму державного статистичного спостереження N 2-Б (річна) "Звіт про випуск, розміщення та обіг цінних паперів", що додається, та ввести її в дію з 01 січня 2018 року.

Форма N 2-Б (річна) "Звіт про випуск, розміщення та обіг цінних паперів" для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази/Форми", підрозділ "Звітність за 2017 р.", папка "Звітність за IV квартал 2017 р.".

2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на юридичних осіб (акціонерні товариства - емітенти цінних паперів).

3. Департаменту структурної статистики та статистики фінансів підприємств (Кузнєцова М. С.) здійснювати методологічне керівництво щодо збирання й опрацювання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

4. Керівникам територіальних органів Держстату забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

5. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 січня 2018 року наказ Держстату України від 01 серпня 2012 року N 320 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 2-Б (річна) "Звіт про випуск, розміщення та обіг цінних паперів" (зі змінами).

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова І. Є. Вернер