Увага! Це є застаріла редакція документа. На останню редакцію

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
22.06.2016 N 704

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
28 липня 2016 р. за N 1050/29180

Про затвердження Типового переліку
засобів навчання та обладнання навчального і
загального призначення для кабінетів
природничо-математичних предметів
загальноосвітніх навчальних закладів

Відповідно до частини другої статті 44 Закону України "Про загальну середню освіту", пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року N 630, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Типовий перелік засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів, що додається.

2. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю.Г.) забезпечити подання на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України цього наказу в установленому законодавством порядку.

3. Управлінню зв’язків з громадськістю та забезпечення діяльності Міністра (патронатна служба) забезпечити опублікування Типового переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів в "Інформаційному збірнику Міністерства освіти і науки України" та розмістити на офіційному веб-сайті Міністерства після набрання чинності цим наказом.

4. Департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій під час оснащення загальноосвітніх навчальних закладів керуватися Типовим переліком засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Хобзея П.К.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр Л.М. Гриневич

Затверджено
Наказ Міністерства освіти і науки України
22.06.2016 N 704

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
28 липня 2016 р. за N 1050/29180

Типовий перелік
засобів навчання та обладнання навчального і загального
призначення для кабінетів природничо-математичних
предметів загальноосвітніх навчальних закладів

Типовий перелік засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Директор департаменту загальної середньої та
дошкільної освіти Ю.Г. Кононенко