Увага! Це є застаріла редакція документа. На останню редакцію

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 6 липня 2016 р. N 447
Київ

Питання проведення розрахунків за спожиту електричну
енергію з постачальником електричної енергії товариством
з обмеженою відповідальністю "Луганське енергетичне об’єднання"

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що:

під час проведення розрахунків за спожиту електричну енергію з товариством з обмеженою відповідальністю "Луганське енергетичне об’єднання" (далі - товариство) бюджетні кошти перераховуються через відкритий товариством в установленому порядку небюджетний рахунок в органі Державної казначейської служби на поточний рахунок із спеціальним режимом використання товариства, відкритий в уповноваженому банку, для подальшого спрямування їх на поточний рахунок із спеціальним режимом використання державного підприємства "Енергоринок";

погашення бюджетної кредиторської заборгованості здійснюється в установленому законодавством порядку;

передбачений цим пунктом механізм проведення розрахунків застосовується для розрахунків, що проводяться за рахунок бюджетних коштів, та розрахунків відповідно до Порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2005 р. N 20 (Офіційний вісник України, 2005 р., N 2, ст. 88).

2. Рекомендувати Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, забезпечити перерахування у повному обсязі коштів, що надходять на поточний рахунок із спеціальним режимом використання товариства, відкритий в уповноваженому банку, на поточний рахунок із спеціальним режимом використання державного підприємства "Енергоринок".

Прем’єр-міністр України В. ГРОЙСМАН