ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
13.04.2016 N 60

Про затвердження форми державного статистичного
спостереження N 2-етр (місячна) "Звіт про
роботу міського електротранспорту"

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику" та пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року N 481, враховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики транспорту й отримання повної, всебічної та об'єктивної статистичної інформації НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму державного статистичного спостереження зі статистики транспорту N 2-етр (місячна) "Звіт про роботу міського електротранспорту", що додається, та ввести її у дію, починаючи зі звіту за січень 2017 року.

Форма N 2-етр (місячна) "Звіт про роботу міського електротранспорту" для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази/Форми", підрозділ "Звітність за 2017 р.", папка "Звітність за місяць".

2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють перевезення пасажирів трамваями, тролейбусами, метрополітенами та міською електричкою.

3. Департаменту статистики послуг (Кармазіна О.О.) здійснювати методологічне керівництво збиранням і опрацюванням даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

4. Керівникам територіальних органів Держстату забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

5. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 лютого 2017 року наказ Держстату від 05 травня 2015 року N 111 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 2-етр (місячна) "Звіт про роботу міського електротранспорту".

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

В. о. Голови І.М. Жук