Документ втратив чиннiсть!

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА
ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ
01.03.2016 N 46

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
22 березня 2016 р. за N 423/28553

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Міністерства регіонального розвитку, будівництва
та житлово-комунального господарства України
N 196 від 10.08.20
17)

Про затвердження форми витягу
з Державного реєстру оцінювачів з експертної
грошової оцінки земельних ділянок

Відповідно до пункту 7 Порядку ведення Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 року N 941, та абзацу дев'ятнадцятого підпункту 2 пункту 4 Положення про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2014 року N 197, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму витягу з Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок, що додається.

2. Заява для отримання витягу з Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок подається до Держгеокадастру в паперовому або електронному вигляді (через офіційний веб-сайт Держгеокадастру). Інформація з Державного реєстру у формі витягу надсилається поштою на адресу, вказану суб'єктом звернення, або видається заявнику особисто.

3. Департаменту містобудування, архітектури та планування територій (Білоус С.Я.) та Департаменту нормативно-правового регулювання (Вернигор Ю.Ю.) разом з Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру (Мартинюк М.П.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Перший заступник Міністра В.А. Негода

Затверджено
Наказ Міністерства
регіонального розвитку,
будівництва та житлово-комунального
господарства України
01.03.2016 N 46

Витяг
з Державного реєстру оцінювачів з експертної
грошової оцінки земельних ділянок

Витяг з Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Директор Департаменту містобудування,
архітектури та планування територій С.Я. Білоус