Документ втратив чиннiсть!

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
30.10.2014 N 320

(Наказ втратив чинність з 01.01.2018 р. на підставі Наказу
Державної служби статистики України
N 176 від 19.07.20
17)

Про затвердження форми державного статистичного
спостереження N 1-субсидії (ЖКГ) (місячна)
"Звіт про надання населенню субсидій на відшкодування
оплати житлово-комунальних послуг"

(Із змінами, внесеними згідно з
Наказом Державної служби статистики
N 331 від 16.11.20
15)

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", враховуючи положення статей 80, 81 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики соціального захисту та отримання повної, всебічної та об’єктивної статистичної інформації НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму державного статистичного спостереження зі статистики соціального захисту N 1-субсидії (ЖКГ) (місячна) "Звіт про надання населенню субсидій на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг" (далі - форма), що додається, та ввести її в дію, починаючи зі звіту за січень 2015 року.

З формою N 1-субсидії (ЖКГ) (місячна) "Звіт про надання населенню субсидій на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг" можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази/Форми", підрозділ "Звітність за 2015 р.", папка "Звітність за місяць".

Форма N 1-субсидії (ЖКГ) (місячна) "Звіт про надання населенню субсидій на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг" (зі змінами від 16.11.2015 р.) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази/Форми", підрозділ "Звітність за 2015 р.", папка "Звітність за місяць".

(Форма N 1-субсидії (ЖКГ) (місячна) із змінами, внесеними згідно з Наказом Державної служби статистики N 331 від 16.11.2015)

2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на спеціальні служби з надання населенню субсидій на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг при виконавчих комітетах.

3. Департаменту статистики послуг (Кармазіна О.О.) здійснювати методологічне керівництво збиранням і опрацюванням даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

4. Керівникам територіальних органів державної статистики забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

5. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 лютого 2015 року наказ Державного комітету статистики України від 31 серпня 2010 року N 367 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 1-субсидії (ЖКГ) (місячна)".

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

В.о. Голови І.М. Жук