Документ втратив чиннiсть!

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ
02.11.2015 N 2140/5

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
04.11.2015 за N 1357/27802

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Міністерства юстиції України
N 15/5 від 06.01.20
16)

Про затвердження форм реєстраційних карток

Відповідно до частини другої статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та пункту 10 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року N 228, наказую:

1. Затвердити форми реєстраційних карток, що додаються:

1. форма 1 - реєстраційна картка на проведення державної реєстрації юридичної особи, утвореної шляхом заснування нової юридичної особи;

Реєстраційна картка на проведення державної реєстрації юридичної особи, утвореної шляхом заснування нової юридичної особи (Форма 1) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Збірник типових документів", папка "Типові документи".

2. форма 2 - реєстраційна картка на проведення державної реєстрації юридичної особи, утвореної шляхом реорганізації діючої (діючих) юридичної особи (юридичних осіб) у результаті злиття, поділу, виділу або перетворення;

Реєстраційна картка на проведення державної реєстрації юридичної особи, утвореної шляхом реорганізації діючої (діючих) юридичної особи (юридичних осіб) у результаті злиття, поділу, виділу або перетворення (Форма 2) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Збірник типових документів", папка "Типові документи".

3. форма 3 - реєстраційна картка на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи;

Реєстраційна картка на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи (Форма 3) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Збірник типових документів", папка "Типові документи".

4. форма 4 - реєстраційна картка про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;

Реєстраційна картка про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (Форма 4) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Збірник типових документів", папка "Типові документи".

5. форма 5 - реєстраційна картка про створення відокремленого підрозділу юридичної особи;

Реєстраційна картка про створення відокремленого підрозділу юридичної особи (Форма 5) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Збірник типових документів", папка "Типові документи".

6. форма 6 - реєстраційна картка про підтвердження відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;

Реєстраційна картка про підтвердження відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (Форма 6) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Збірник типових документів", папка "Типові документи".

7. форма 7 - реєстраційна картка на проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації, злиття, приєднання, поділу, перетворення;

Реєстраційна картка на проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації, злиття, приєднання, поділу, перетворення (Форма 7) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Збірник типових документів", папка "Типові документи".

8. форма 8 - реєстраційна картка про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи за судовим рішенням щодо визнання юридичної особи банкрутом;

Реєстраційна картка про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи за судовим рішенням щодо визнання юридичної особи банкрутом (Форма 8) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Збірник типових документів", папка "Типові документи".

9. форма 9 - реєстраційна картка про включення відомостей про юридичну особу;

Реєстраційна картка про включення відомостей про юридичну особу (Форма 9) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Збірник типових документів", папка "Типові документи".

10. форма 10 - реєстраційна картка на проведення державної реєстрації фізичної особи - підприємця;

Реєстраційна картка на проведення державної реєстрації фізичної особи - підприємця (Форма 10) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Збірник типових документів", папка "Типові документи".

11. форма 11 - реєстраційна картка на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;

Реєстраційна картка на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (Форма 11) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Збірник типових документів", папка "Типові документи".

12. форма 12 - реєстраційна картка на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за її рішенням або за судовим рішенням, що не пов’язано з банкрутством;

Реєстраційна картка на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за її рішенням або за судовим рішенням, що не пов’язано з банкрутством (Форма 12) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Збірник типових документів", папка "Типові документи".

13. форма 13 - реєстраційна картка на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця у разі її смерті, оголошення її померлою або визнання фізичної особи - підприємця безвісно відсутньою;

Реєстраційна картка на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця у разі її смерті, оголошення її померлою або визнання фізичної особи - підприємця безвісно відсутньою (Форма 13) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Збірник типових документів", папка "Типові документи".

14. форма 14 - реєстраційна картка про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за судовим рішенням щодо визнання фізичної особи - підприємця банкрутом;

Реєстраційна картка про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за судовим рішенням щодо визнання фізичної особи - підприємця банкрутом (Форма 14) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Збірник типових документів", папка "Типові документи".

15. форма 15 - реєстраційна картка про включення відомостей про фізичну особу - підприємця.

Реєстраційна картка про включення відомостей про фізичну особу - підприємця (Форма 15) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Збірник типових документів", папка "Типові документи".

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства юстиції України від 14 жовтня 2011 року N 3178/5 "Про затвердження форм реєстраційних карток", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 19 жовтня 2011 року за N 1207/19945 (зі змінами).

3. Департаменту державної реєстрації (Бенедисюк С.В.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

4. Технічному адміністратору Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців забезпечити розробку програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та Реєстраційного порталу з урахуванням вимог цього наказу.

5. Цей наказ набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Севостьянову Н.І.

Міністр Павло ПЕТРЕНКО