Документ втратив чиннiсть!

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
29.10.2014 N 318

(Наказ втратив чинність з 01.02.2016 р. на підставі Наказу
Державної служби статистики України
N 297 від 16.10.20
15)

Про затвердження форми державного статистичного
спостереження N 14-зв'язок (квартальна) "Звіт
про діяльність операторів, провайдерів
телекомунікацій та поштового зв'язку"

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", враховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики інформаційного суспільства й отримання повної, всебічної та об'єктивної статистичної інформації НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму державного статистичного спостереження зі статистики інформаційного суспільства N 14-зв'язок (квартальна) "Звіт про діяльність операторів, провайдерів телекомунікацій та поштового зв'язку", що додається, та ввести її в дію зі звіту за І квартал 2015 року.

З формою N 14-зв'язок (квартальна) "Звіт про діяльність операторів, провайдерів телекомунікацій та поштового зв'язку" можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази/Форми", підрозділ "Звітність за 2015 р.", папка "Звітність за I квартал 2015 р.".

2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють діяльність у сферах телекомунікацій та поштового зв'язку.

3. Департаменту статистики послуг (Кармазіна О.О.) здійснювати методологічне керівництво збиранням і опрацюванням даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

4. Керівникам територіальних органів державної статистики забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

5. Визнати такими, що втратили чинність, з 01 лютого 2015 року накази Держстату України від 22 липня 2013 року N 222 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 11-зв'язок (квартальна) "Звіт про продукцію зв'язку", N 223 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 13-зв'язок (квартальна) "Звіт про наявність засобів зв'язку", N 224 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 12-зв'язок (квартальна) "Звіт про доходи від послуг зв'язку".

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

В.о. Голови І.М. Жук