ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
17.07.2013 N 211

Про затвердження форми
державного статистичного спостереження
N 6-зал (річна) "Звіт про постанційне відправлення
пасажирів за видами сполучення"

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики залізничного транспорту загального користування й отримання повної, всебічної та об'єктивної статистичної інформації НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму державного статистичного спостереження N 6-зал (річна) "Звіт про постанційне відправлення пасажирів за видами сполучення", що додається, та ввести її в дію зі звіту за 2013 рік.

З формою N 6-зал (річна) "Звіт про постанційне відправлення пасажирів за видами сполучення" можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази/Форми", підрозділ "Звітність за 2013 р.", папка "Звітність за IV квартал 2013 р.".

2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на управління залізниць.

3. Департаменту статистики послуг (Калачова І.В.) здійснювати методологічне керівництво щодо збирання й опрацювання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

4. Керівникам територіальних органів державної статистики забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

5. Визнати таким, що втратив чинність, з 1 січня 2014 року наказ Держкомстату від 6 серпня 2009 року N 299 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 6-зал (річна) "Звіт про постанційне відправлення пасажирів за видами сполучення".

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Власенко Н. С.

Голова О.Г. Осауленко

Погоджено:

Заступник генерального директора Державної адміністрації
залізничного транспорту "Укрзалізниця" П.П. Науменко

(Форма не наводиться)