ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
16.07.2013 N 1198

Про передачу функцій замовника реконструкції
стадіону "Русанівець" на бульв. Давидова, 12

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", з метою скорочення термінів будівництва та своєчасного введення об'єкта в експлуатацію, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити КП "Житлоінвестбуд-УКБ" замовником реконструкції стадіону "Русанівець" на бульв. Давидова, 12 (далі - об'єкт).

2. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку:

2.1. Передати функції замовника реконструкції об'єкта до КП "Житлоінвестбуд-УКБ".

2.2. Спільно з КП "Житлоінвестбуд-УКБ" у двотижневий термін з моменту видання цього розпорядження утворити комісію з передачі функцій замовника та забезпечити передачу до КП "Житлоінвестбуд-УКБ" обсягів незавершеного будівництва об'єкта та обладнання і матеріалів, які були придбані для його комплектації.

2.3. Забезпечити передачу до КП "Житлоінвестбуд-УКБ":

оригіналів технічних умов, архітектурно-проектувального завдання, наявної проектно-кошторисної документації, затвердженої в установленому порядку;

копій укладених договорів з виконавцями робіт;

копій актів виконаних робіт і фінансової документації з витрат на реконструкцію об'єкта та інші документи, що стосуються його будівництва.

3. КП "Житлоінвестбуд-УКБ" у встановленому порядку:

3.1. Спільно з Департаментом будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити проведення фінансово-технічної експертизи фактично виконаних будівельно-монтажних робіт з реконструкції об'єкта.

3.2. Визначити генеральну підрядну будівельну організацію для виконання робіт на об'єкті на основі проведення конкурсних торгів.

3.3. Під час укладання договору підряду на виконання робіт з реконструкції об'єкта передбачати умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об'єкта.

3.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства України щодо порядку виконання будівельних робіт.

4. Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції до програм економічного і соціального розвитку міста Києва на 2013 рік та наступні роки у зв'язку з передачею функцій замовника об'єкта до КП "Житлоінвестбуд-УКБ".

5. КП "Житлоінвестбуд-УКБ" оформити у встановленому законом порядку право користування земельною ділянкою для реконструкції, експлуатації та обслуговування стадіону "Русанівець" на бульв. Давидова, 12.

6. Взяти до відома, що після завершення робіт з реконструкції та прийняття об'єкта в експлуатацію його майно у встановленому порядку зараховується до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

7. Визначити таким, що втратило чинність, розпорядження Київської міської державної адміністрації від 18 листопада 2004 року N 2089 "Про реконструкцію стадіону "Русанівець" по бульвару Давидова, 12 у Дніпровському районі".

8. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Голова О.Попов