Документ втратив чиннiсть!

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 25 грудня 2002 р. N 1986
Київ

(Постанова втратила чинність на підставі Постанови
Кабінету Міністрів України
N 424 від 21 травня 2012
р.)

Про порядок здійснення митного контролю, оформлення та
пропуску через митний кордон України товарів, щодо
переміщення яких установлено обмеження

( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 92 від 18.01.20
03 )

Відповідно до статті 97 Митного кодексу України ( 92-15 ) Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що митний контроль, оформлення та пропуск через митний кордон України товарів, щодо переміщення яких установлено обмеження, здійснюється митним органом на підставі дозволу уповноваженого органу державної влади, що виконує відповідні контрольні функції, та відповідно до типових технологічних схем здійснення митного контролю автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників у пунктах пропуску через державний кордон України після завершення установлених законодавством інших видів контролю (санітарно-епідеміологічного, ветеринарного, фітосанітарного, радіологічного, екологічного та за переміщенням культурних цінностей), необхідних для цього товару.

У разі відсутності дозволу уповноваженого органу державної влади, що виконує відповідні контрольні функції, або подання дозволу за формою, що не відповідає встановленому зразку, митний орган надає заінтересованим особам письмове повідомлення із зазначенням причин відмови та вичерпним роз'ясненням вимог, виконання яких забезпечує можливість митного оформлення та пропуску через митний кордон України товарів, щодо переміщення яких установлено обмеження.

2. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2004 року. ( Пункт 2 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 92 від 18.01.2003 )

Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ