ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
18.12.2008 N 1756

Про використання траси трамвайної лінії швидкісного руху
на ділянці від вул. Милославської до залізничної зупинки "Городня"
під будівництво першої черги Лівобережної лінії метрополітену
та відгалуження Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену
в бік житлового масиву Вигурівщина-Троєщина

(Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМДА
N 1112 від 28.09.20
09)

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про основи містобудування", "Про планування та забудову територій", враховуючи розпорядження Київської міської державної адміністрації від 20.07.2004 N 1312 "Про відновлення робіт із проектування та спорудження Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену від станції "Вокзальна" до житлового масиву Вигурівщина-Троєщина з електродепо" і від 10.12.2004 N 2248 "Про погодження ТЕО будівництва першої черги лівобережної лінії метрополітену Троєщина-Осокорки від вул. Милославської до станції метрополітену "Лівобережна" (варіант з вилковим розгалуженням в районі станції метрополітену "Лівобережна")" та з метою раціонального використання бюджетних коштів на будівництво ділянки Лівобережної лінії метрополітену від станції "Вулиця Милославська" до станції "Проспект Ватутіна" та відгалуження Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену в бік житлового масиву Вигурівщина-Троєщина:

1. Визначити за доцільне здійснити будівництво частини Лівобережної лінії метрополітену та відгалуження Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену в бік житлового масиву Вигурівщина-Троєщина на ділянці від вул. Милославської до залізничної зупинки "Городня" по трасі трамвайної лінії швидкісного руху.

(Дію пункту 2 зупинено на підставі Розпорядження КМДА N 1112 від 28.09.2009)

2. Комунальному підприємству "Київський метрополітен" (замовнику будівництва) та комунальному підприємству "Київпастранс" надати до Київської міської ради проект рішення про списання з балансу комунального підприємства "Київпастранс" споруд, обладнання та витрат, пов'язаних з будівництвом трамвайної лінії швидкісного руху.

3. Комунальному підприємству "Київський метрополітен":

3.1. В порядку, встановленому Регламентом розгляду питань щодо набуття та реалізації права користування землею в м. Києві, затвердженим рішенням Київської міської ради від 15.07.2004 N 457/1867, подати до Київської міської ради клопотання про надання в користування земельних ділянок для будівництва об'єктів, визначених в п. 1 цього розпорядження.

3.2. Забезпечити розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та погодження його у встановленому порядку.

3.3. Після затвердження Київською міською радою проектів землеустрою звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт із винесення меж земельних ділянок в натуру (на місцевість) та виготовлення документів, що посвідчують право користування земельними ділянками.

4. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за зверненням комунального підприємства "Київський метрополітен" забезпечити організацію робіт із розробки проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, винесення меж земельних ділянок в натуру (на місцевість) та виготовлення документів, що посвідчують право користування земельними ділянками.

5. Комунальному підприємству "Київпастранс":

5.1. Після виконання п. 2 цього розпорядження та прийняття Київською міською радою рішення про списання з балансу комунального підприємства "Київпастранс"; споруд, обладнання та витрат, пов'язаних з будівництвом трамвайної лінії швидкісного руху, здійснити демонтаж колії трамвайної лінії швидкісного руху на ділянці від вул. Милославської до розворотного кільця біля проспекту Генерала Ватутіна.

5.2. Завершити роботи із відселений членів садових товариств "Аерофлот" і "Південтеплоенергомонтаж" (Воскресенські сади) з траси будівництва трамвайної лінії швидкісного руху на ділянці від станції "Проспект Генерала Ватутіна" до станції "Городня" за рахунок коштів, передбачених зведеним кошторисним розрахунком вартості будівництва трамвайної лінії швидкісного руху з житлового масиву Вигурівщина-Троєщина до проспекту Возз'єднання (розпорядження представника Президента України від 09.09.94 N 767).

6. Комунальному підприємству "Київський метрополітен" здійснити відселення 10 членів садових товариств, які потрапили в зону будівництва на відгалуженні Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену в бік житлового масиву Вигурівщина-Троєщина, за рахунок коштів, передбачених зведеним кошторисним розрахунком вартості будівництва Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену з відгалуженням в бік житлового масиву Вигурівщина-Троєщина.

7. Уповноважити комісію, створену розпорядженням від 30.04.2008 N 608, визначити розміри збитків при знесенні будинків, споруд та зелених насаджень власників землі та землекористувачів, пов'язаних з будівництвом зазначеної ділянки метрополітену, та подати їх на затвердження до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

8. Комунальному підприємству "Київський метрополітен" та комунальному підприємству "Київське інвестиційне агентство" передбачити в складі робочої документації додаткові площі для розміщення інвестиційно привабливих об'єктів, які погодити в Головному управлінні економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) і Головному управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

9. Першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д.Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Голова Л.Черновецький