Увага! Це є застаріла редакція документа. На останню редакцію

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 25 березня 2009 р. N 265
Київ

Питання забезпечення речовим майном
військовослужбовців Державної
спеціальної служби транспорту

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Поширити на військовослужбовців Державної спеціальної служби транспорту дію постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 р. N 1444 "Про речове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань у мирний час" (Офіційний вісник України, 2004 р., N 44, ст. 2887; 2006 р., N 44, ст. 2950; 2007 р., N 10, ст. 364, N 93, ст. 3410; 2008 р., N 98, ст. 3231) та надати Міністерству транспорту та зв'язку повноваження, передбачені зазначеною постановою для Міністерства оборони.

2. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003 р. N 1073 "Про затвердження зразків форми одягу і знаків розрізнення військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, осіб рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби та ліцеїстів військових ліцеїв і ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою" (Офіційний вісник України, 2003 р., N 29, ст. 1468; 2006 р., N 31, ст. 2233; 2007 р., N 79, ст. 2949, N 93, ст. 3411) зміни, що додаються.

3. Витрати, пов'язані з реалізацією цієї постанови, здійснюються за рахунок і в межах видатків, передбачених у державному бюджеті Міністерству транспорту та зв'язку для утримання Державної спеціальної служби транспорту.

Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 25 березня 2009 р. N 265

Зміни,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України
від 17 липня 2003 р. N 1073

1. У постанові ( 1073-2003 ):

назву та пункт 1 після слів "інших військових формувань," доповнити словами "Державної спеціальної служби транспорту,";

пункт 2 після слів "Службі зовнішньої розвідки" доповнити словами ", Міністерству транспорту та зв'язку".

2. У зразках форми одягу і знаків розрізнення військовослужбовців Збройних Сил, інших військових формувань, осіб рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби та ліцеїстів військових ліцеїв і ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, затверджених зазначеною постановою ( 1073-2003 ):

1) назву після слів "інших військових формувань," доповнити словами "Державної спеціальної служби транспорту,";

2) після опису та малюнка емблеми військовослужбовців Управління державної охорони доповнити описом та малюнком такого змісту:

"Емблема
військовослужбовців Державної
спеціальної служби транспорту

Емблема металева чи пластмасова золотавого або захисного кольору, суцільноштампована у формі схрещених якоря, молотка, вимірювального ключа та стилізованих крил. У центрі - зображення малого Державного Герба України

( 265а-2009 )";

3) після опису та малюнка нарукавного знака військовослужбовців Управління державної охорони доповнити описом та малюнком такого змісту:

"Нарукавний знак
військовослужбовців Державної
спеціальної служби транспорту

Нарукавний знак нашивний із суконної тканини чорного кольору та гуми у формі щита розміром 90 x 70 міліметрів із зображенням стрічки в кольорах Державного прапора України, емблеми Державної спеціальної служби транспорту. У верхній частині - напис золотавого кольору "УКРАЇНА", у нижній - "ДЕРЖАВНА СПЕЦІАЛЬНА СЛУЖБА ТРАНСПОРТУ".

Для генералів - гаптований

( 265а-2009 ).

Нарукавний знак військовослужбовців Адміністрації,
об'єднаних загонів, окремих загонів та загонів
Державної спеціальної служби транспорту

Нарукавний знак нашивний із суконної тканини чорного кольору та гуми, облямований кантом золотавого кольору у формі зовнішнього кола діаметром 75 міліметрів та внутрішнього кола діаметром 65 міліметрів. У верхній частині зовнішнього кола - напис золотавого кольору "АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖСПЕЦТРАНССЛУЖБИ" (для кожного об'єднаного загону, окремого загону та загону пишеться своє найменування), у нижній - "МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ". У центрі внутрішнього кола зображена емблема Державної спеціальної служби транспорту поверх чотирьох основних роз вітрів чорного кольору, які облямовані кантом золотавого кольору.

Для генералів - гаптований

( 265а-2009 )";

4) після опису та малюнка нагрудної нашивки військовослужбовців Державної прикордонної служби доповнити описом та малюнком такого змісту:

"Нагрудна нашивка військовослужбовців Адміністрації
Державної спеціальної служби транспорту

Нагрудна нашивка у формі прямокутника смарагдового кольору з облямівкою золотавого кольору по периметру. Посередині - літери золотавого кольору із зазначенням посади, військового звання, прізвища та ініціалів військовослужбовця

( 265а-2009 ).

Нагрудна нашивка військовослужбовців
Державної спеціальної служби транспорту

Нагрудна нашивка у формі прямокутника чорного або захисного кольору з облямівкою золотавого або полинового кольору по периметру. Знак поділено на дві частини: з лівого боку - зображення емблеми золотавого або полинового кольору, з правого - напис золотавого або полинового кольору "ДЕРЖАВНА СПЕЦІАЛЬНА СЛУЖБА ТРАНСПОРТУ", між якими - стрічка золотавого або полинового кольору

( 265а-2009 )";

5) після опису та малюнка гаптування краватки військовослужбовців Державної прикордонної служби доповнити описом та малюнком такого змісту:

"Гаптування краватки військовослужбовців
Державної спеціальної служби транспорту

Гаптування золотавого кольору у вигляді емблеми військовослужбовців Державної спеціальної служби транспорту

( 265а-2009 )";

6) після опису та малюнка емблеми на стінку кашкета військовослужбовців Управління державної охорони доповнити описом та малюнком такого змісту:

"Емблема на стінку кашкета та пілотки

Емблема металева золотавого кольору, суцільноштампована або нашивна у вигляді емблеми військовослужбовців Державної спеціальної служби транспорту.

Для генералів - гаптована

( 265а-2009 )";

7) після опису та малюнка прапорця до головного убору військовослужбовців Служби безпеки доповнити описом та малюнком такого змісту:

"Прапорець до головного убору військовослужбовців
Державної спеціальної служби транспорту

Прапорець із суконної тканини та гуми - дві горизонтальні смуги синього і жовтого кольорів та чорного кольору у формі чотирикутника розміром 75 x 15 x 85 x 35 міліметрів без зображення або із зображенням золотавого кольору емблеми Державної спеціальної служби транспорту.

Для генералів - гаптований

( 265а-2009 )".

З малюнками можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Постанови".