Увага! Це є застаріла редакція документа. На останню редакцію

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 11 липня 2007 р. N 905
Київ

Про посвідчення і нагрудний знак
"Ветеран Державної служби спеціального зв'язку
та захисту інформації України"

Відповідно до статті 10 Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист" ( 203/98-ВР ), Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити зразки та описи посвідчення і нагрудного знака "Ветеран Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України", що додаються.

2. Поширити дію Порядку видачі посвідчення і вручення нагрудного знака "Ветеран військової служби", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 1999 р. N 1601 (Офіційний вісник України, 1999 р., N 35, ст. 1807; 2003 р., N 37, ст. 1981; 2006 р., N 22, ст. 1609, N 48, ст. 3200), на видачу посвідчення і вручення нагрудного знака "Ветеран Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України", встановивши, що видача посвідчення і вручення нагрудного знака здійснюється органом, підрозділом, закладом, установою Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації за місцем проходження служби.

3. Визначити Адміністрацію Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації замовником виготовлення бланків посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України".

4. Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації організувати виготовлення бланків посвідчень та нагрудних знаків "Ветеран Державної служби спеціального зв'язку і захисту інформації України" у межах асигнувань, передбачених для забезпечення функціонування державної системи спеціального зв'язку та захисту інформації України на відповідний рік.

Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 11 липня 2007 р. N 905

Опис
посвідчення "Ветеран Державної служби
спеціального зв'язку та захисту інформації України"

Посвідчення "Ветеран Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України" - це книжечка, яка в розгорнутому вигляді має розмір 70 х 200 міліметрів, обтягнута ледерином малинового кольору.

На лицьовому боці посвідчення угорі розміщене зображення малого Державного Герба України та виконано написи: посередині - "ПОСВІДЧЕННЯ", нижче - "ВЕТЕРАН ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ".

На лівому внутрішньому боці посвідчення угорі двома рядками зазначається найменування органу, підрозділу, закладу, установи, що видали посвідчення. Нижче - напис "ПОСВІДЧЕННЯ", під яким ліворуч вклеюється фотокартка власника посвідчення розміром 35 х 45 міліметрів, а праворуч зазначаються серія і номер посвідчення, прізвище, ім'я та по батькові власника та передбачено місце для його особистого підпису, який скріплюється гербовою печаткою.

На правому внутрішньому боці посвідчення угорі надрукований текст такого змісту: "Пред'явник цього посвідчення має право на пільги, встановлені законодавством України для ветеранів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України", посередині - "ПОСВІДЧЕННЯ БЕЗСТРОКОВЕ І ДІЙСНЕ НА ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ", нижче "Дата видачі ___ _________ 20__ р.".

Унизу ставиться скріплений гербовою печаткою підпис керівника органу, підрозділу, закладу, установи, що видали посвідчення.

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 11 липня 2007 р. N 905

Опис
нагрудного знака "Ветеран Державної служби
спеціального зв'язку та захисту інформації України"

Нагрудний знак "Ветеран Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України" ( kpa70905.doc ) (далі - знак) виготовляється з мідно-нікелевого сплаву світло-сірого кольору і має форму правильного кола діаметром 33 міліметри, завтовшки - 2,4 міліметра.

На лицьовому боці знака по колу виконано напис "ВЕТЕРАН ДЕРЖСПЕЦЗВ'ЯЗКУ" (розмір літер - 2 міліметри).

Симетрично вертикальній осі на відстані 6 міліметрів від верхньої точки кола розміщене рельєфне зображення малого Державного Герба України розміром 12 х 17 міліметрів (на щиті синього кольору з жовтим кантом - жовтий тризуб), над яким виконано напис "УКРАЇНА" (розмір літер - 3 міліметри).

З обох боків малого Державного Герба України розміщено дві горизонтальні смуги прямокутної форми завширшки 7 міліметрів та завдовжки 23 міліметри кожна, верхня синього, а нижня жовтого кольору. Верхня лінія верхньої смуги розташована нижче на 3 міліметри від краю знака.

На зворотному боці знака виконано напис "Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України" (розмір літер - 2 міліметри).

Знак з лицьового та зворотного боку обрамлений бортиками. Усі написи на знакові опуклі.

Знак за допомогою вушка і кільця з'єднується з прямокутною колодкою завширшки 15 міліметрів та завдовжки 33 міліметри, виготовленою з мідно-нікелевого сплаву, яка покривається емаллю білого кольору.

Знак прикріплюється за допомогою шпильки, яка закріплена горизонтально на зворотному боці колодки.

Зі зразками посвідчення та нагрудного знаку можна ознайомитись, звернувшись до відділу "Консультант".