Документ втратив чиннiсть!

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 24 квітня 2000 р. N 701
Київ

(Постанову відмінено згідно Постанови КМУ
N 498 від 11.04.20
02)

Деякі питання реалізації абзацу сімнадцятого пункту 1 статті 5 Закону України
"Про Державний бюджет України на 2000 рік"

( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 49 від 24.01.20
01 )

На виконання абзацу сімнадцятого пункту 1 статті 5 Закону України "Про Державний бюджет України на 2000 рік" ( 1458-14 ) щодо зарахування у повному обсязі до доходів загального фонду Державного бюджету України на 2000 рік збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, що відповідно до закону сплачується при купівлі-продажу валют, торгівлі ювелірними виробами із золота (крім обручок), платини і дорогоцінного каміння, при відчуженні легкових автомобілів, з виробництва та імпорту тютюнових виробів, з операцій купівлі-продажу нерухомого майна, послуг стільникового рухомого зв'язку (додаткові збори на виплату пенсій), Кабінет Міністрів України постановляє:

1. На доповнення до пункту 16 Порядку сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1998 р. N 1740 (Офіційний вісник України, 1998 р., N 44, ст. 1632, N 47, ст. 1730), установити, що у період дії Закону України "Про Державний бюджет України на 2000 рік" суми збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, що сплачуються платниками відповідно до цього Порядку, у 2000 році зараховуються на окремі рахунки відділів Пенсійного фонду у районах, містах та районах у містах незалежно від поточних платежів, які здійснюються відповідно до законодавства, з подальшим перерахуванням наступного робочого дня після їх надходження на окремі рахунки Кримського республіканського, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь Пенсійного фонду і використовуються на погашення заборгованості по видатках на пенсії військовослужбовцям рядового, сержантського і старшинського складу, їх сім'ям та на фінансування пенсій, призначених за різними пенсійними програмами, здійсненими Пенсійним фондом за рахунок страхового збору, а також на виплату пенсій військовослужбовцям рядового, сержантського і старшинського складу, їх сім'ям у сумі 123,5 млн. гривень. ( Абзац перший пункту 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 49 від 24.01.2001 )

Кошти, що залишаються на окремих рахунках органів Пенсійного фонду після проведення зазначених витрат на кінець 2000 року, спрямовуються Пенсійним фондом у 2001 році на фінансування витрат державного бюджету на виплату пенсій військовослужбовцям рядового, сержантського і старшинського складу, їх сім'ям. ( Пункт 1 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ N 49 від 24.01.2001 )

2. Пенсійному фонду:

забезпечити облік додаткових сум збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, сплачених з операцій купівлі-продажу валют, торгівлі ювелірними виробами із золота (крім обручок), платини і дорогоцінного каміння, при відчуженні легкових автомобілів, з виробництва та імпорту тютюнових виробів, з операцій купівлі-продажу нерухомого майна, послуг стільникового рухомого зв'язку та видатків за рахунок зазначених надходжень;

щодекади (11 і 21 числа поточного і 1 числа наступного місяця) подавати Державному казначейству звітність за встановленими ним формами про надходження цих коштів у розрізі Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя та про проведені за рахунок цих коштів видатки.

3. Державному казначейству на підставі звітів, наданих Пенсійним фондом за 2000 рік та у 2001 році, відображати додаткові збори на виплату пенсій, які надходять від окремих господарських операцій як доходи, а проведені видатки - як видатки загального фонду Державного бюджету України по функції 09100 - "виплата пенсій та допомоги". ( Пункт 3 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 49 від 24.01.2001 )

Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО