Документ втратив чиннiсть!

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 21 грудня 1998 р. N 2027
м. Київ

(Постанова втратила чинність на підставі Постанови
Кабінету Міністрів України
N 1109 від 20 жовтня 2011
р.)

Про утворення в системі органів Міністерства юстиції
служби громадянства та реєстрації фізичних осіб

На виконання статті 3 Указу Президента України від 31 жовтня 1998 р. N 1201/98 "Про службу громадянства та реєстрації фізичних осіб" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Утворити в системі органів Міністерства юстиції службу громадянства та реєстрації фізичних осіб у складі:

Департаменту громадянства та реєстрації фізичних осіб Міністерства юстиції;

відділів громадянства та реєстрації фізичних осіб Головного управління юстиції Міністерства юстиції в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь юстиції;

відділів громадянства та реєстрації фізичних осіб районних, районних у містах управлінь юстиції;

відділів громадянства та реєстрації фізичних осіб міських (міст обласного значення - за окремо визначеним Кабінетом Міністрів України переліком) управлінь юстиції.

2. Міністерству внутрішніх справ за узгодженням з Міністерством юстиції та Міністерством фінансів подати до 1 лютого 1999 р. Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо порядку і термінів передачі Міністерству юстиції для створюваної служби громадянства та реєстрації фізичних осіб штатної чисельності і матеріально-технічної бази паспортної служби Міністерства внутрішніх справ виходячи із загальної штатної чисельності цієї служби на 5 червня 1994 р. та створеної протягом 1994 - 1998 років для її потреб матеріально-технічної бази в усіх підрозділах.

Прем'єр-міністр України В.ПУСТОВОЙТЕНКО