документiв в базi
518695
Користуйтесь переважно розширеним пошуком. Це підвищує якість пошукової видачі. Докладніше "Як шукати" тут.

Подiлитися 
Огляд поновлення бази вiд  < 26.05.2017 

1. Закони та Постанови Верховної Ради України  
1.1. Закон Верховної Ради України від 13 квітня 2017 року № 2015-VIII
Про внесення зміни до статті 54 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"

Закон вносить зміни до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".  
2. Постанови Кабінету Міністрів України  
2.1. Постанова Кабінету Міністрів України від 29 березня 2017 р. № 348
Деякі питання Державної санітарно-епідеміологічної служби

Постанова відміняє рішення про реорганізацію Державної санітарно-епідеміологічної служби шляхом її приєднання до Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
Та ліквідовує Державну санітарно-епідеміологічну службу.
 
2.2. Постанова Кабінету Міністрів України від від 11 травня 2017 р. № 347
Деякі питання забезпечення підготовки збірної команди України до участі у 2017 році в міжнародних спортивних змаганнях "Ігри Нескорених" серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов’язку

Постановою утворено робочу групу з підготовки збірної команди України до участі в міжнародних спортивних змаганнях "Ігри Нескорених" серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов’язку.
Та затверджено план заходів з підготовки збірної команди України до участі у 2017 році в міжнародних спортивних змаганнях "Ігри Нескорених" серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов’язку.
 
3. Офіційні роз'яснення  
3.1. Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 23.05.2017 № 297/6/99-99-15-02-02-15/ІПК
Щодо оподаткування податком на прибуток активів у вигляді багаторічних насаджень - виноградників

Згiдно наведених
роз'яснень, оскільки до основних засобів належать матеріальні активи, у тому числі і біологічні активи, що призначаються платником податку для використання у господарській діяльності платника податку, вартість яких перевищує 6000 гривень та очікуваний строк корисного використання (експлуатації) яких з дати введення в експлуатацію становить понад один рік (або операційний цикл, якщо він довший за рік), то платники формують різниці, пов’язані з амортизацією таких біологічних активів в установленому п. 138.3 ст. 138 Кодексу порядку.  
3.2. Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 23.05.2017 № 312/6/99-99-13-01-01-15/ІПК
Щодо застосування окремих норм податкового законодавства

Щодо наведеного
роз'яснення, якщо юридична особа створює підрозділ із використанням праці найманих осіб за місцезнаходженням (розташуванням) на іншій території, ніж така юридична особа, і не уповноважений нею нараховувати (сплачувати) податок на доходи фізичних осіб, то цей податок, нарахований працівникам відокремленого підрозділу, юридична особа перераховує до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого підрозділу.
При цьому відповідальність за своєчасне та повне перерахування сум податку до відповідного бюджету несе, зокрема, юридична особа, що нараховує (виплачує) оподатковуваний дохід.
Відповідальність за порушення правил нарахування, утримання та сплати (перерахування) податків у джерела виплати визначено ст. 127 ПКУ. Так, п. 127.1 ст. 127 ПКУ встановлено, що передбачені цим пунктом штрафи не застосовуються, коли ненарахування, неутримання та/або несплата (неперерахування) податку на доходи фізичних осіб самостійно виявляється податковим агентом при проведенні перерахунку цього податку, передбаченого п. 169.4 ст. 169 ПКУ, та виправляється в наступних податкових періодах протягом податкового (звітного) року згідно з нормами ПКУ.  
3.3. Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 23.05.2017 № 310/6/99-99-15-01-01-15/ІПК
Щодо оподаткування податком на додану вартість подарунка співробітнику Компанії

Наводяться роз'яснення щодо:
- оподаткування податком на доходи фізичних осіб, військовим збором подарунка співробітнику Компанії;
- нарахування єдиного соціального внеску.