документiв в базi
529655
Подiлитися 
Актуальні новини вiд   < 09.10.2017  >

Чи важається вакцинація додатковим благом?

Як роз'яснення теми, що зазначена у назві даної новини, наведемо лист Державної фіскальної служби України від 27.09.2017 р. N 2056/6/99-99-13-02-03-15/ІПК.

Так, за підпунктом 165.1.19 пункту 165.1 статті 165 Податкового кодексу передбачено, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються кошти або вартість майна (послуг), що надаються як допомога на лікування та медичне обслуговування платника податку або члена сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення, дитини, яка перебуває під опікою або піклуванням платника податку, за умови документального підтвердження витрат, пов’язаних із наданням зазначеної допомоги (у разі надання коштів), у тому числі, але не виключно, для придбання ліків, донорських компонентів, протезно-ортопедичних виробів, виробів медичного призначення для індивідуального користування інвалідів, за рахунок коштів благодійної організації або його роботодавця, в тому числі в частині витрат роботодавця на обов’язковий профілактичний огляд працівника згідно із Законом України від 06.04.2000 року N 1645-ІІІ "Про захист населення від інфекційних хвороб" та на вакцинацію працівника, спрямовану на профілактику захворювань в період загрози епідемій відповідно до Закону України від 24.02.1994 р. N 4004-ХІІ "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" за наявності відповідних підтвердних документів, крім витрат, що компенсуються виплатами з фонду загальнообов’язкового державного соціального медичного страхування.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

03 жовтня 2017 року (Організація медичного огладу для працівників із шкідливими умовами праці)

26 вересня 2016 року (щодо медичного огляду водіїв)