документiв в базi
525327
Подiлитися 
Актуальні новини вiд   < 14.06.2017 №2  >

Чи можуть контролери арештувати майно в разі, коли платник податків відсутній за місцем податкової адреси?

Вищий адміністративний суд України 22.05.2017 р. зробив висновок по справі N 813/5013/13-а (Л/800/15224/15) відносно того, що контролюючі органи, які не виявили посадових осіб платника податків за юридичною адресою і не змогли провести перевірку, не мали права на застосування адміністративного арешту майна платника податків на підставі підпункту 94.2.3 пункту 94.2 статті 94 Податкового кодексу України (у зв'язку з відмовою від проведення перевірки або від допуску посадових осіб контролюючого органу).

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

31 березня 2017 року (Документація, яка повинна знаходитись у ФОП - платника єдиного податку на робочому місці)

30 листопада 2016 року (Спадщина і як наслідок варіанти оподаткування доходу, отриманого платникиком податку, зокрема, внаслідок прийняття ним у спадщину коштів, майна, майнових чи немайнових прав)

29 липня 2016 року (щодо дій платника єдиного податку при зміні податкової адреси)

26 жовтня 2016 року (щодо самостійного виправлення платником податків помилки в раніше поданій звітності)

17 жовтня 2016 року (щодо зобов'язання платника податку зберігати документи, визначені законодавством)

16 травня 2017 року (Як неповнолітній особі з паспортом нового зразка підтвердити свою реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків?)