документiв в базi
531987
Подiлитися 
Актуальні новини вiд   < 19.05.2017  >

Які фізичні особи звільнені від сплати податку на землю?!

Чинним законодавством, а саме статтею 281 Податкового кодексу України від 02.12.2010 N 2755-VI, визначені пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб.

У відповідності до норм пункту 281.1 статті 281 ПКУ від сплати земельного податку звільняються:

- інваліди першої і другої групи;

- фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

- пенсіонери (за віком);

- ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

- фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для зазначених категорій фізичних осіб, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм, визначених підпунктом 281.2 статті 281 ПКУ.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

13 травня 2017 року (Земельний податок у рік придбання фізичною особою земельної ділянки)

15 березня 2017 року (Оновлена форма земельної звітності (Податкова декларація з плати за землю)

01 лютого 2017 року (Підприємствам необхідно отримати нові довідки (витяги) про нормативно грошову оцінку земельних ділянок)

30 січня 2016 року (Нарахування та сплата земельного податку юридичними особами)

20 грудня 2016 року (Орендна плата за користування земельними ділянками державної та комунальної форми власності)

17 листопада 2016 року (щодо виплати земельного податку в разі придбання земельної ділянки юридичною особою)

31 жовтня 2016 року (щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель)

31 жовтня 2016 року (щодо земельного податку на землю, на якій знаходиться багатоквартирний будинок)

18 жовтня 2016 року (щодо фізичних осіб, що звільняються від сплати земельного податку за паї, які передані в оренду платнику єдиного податку четвертої групи)