документiв в базi
520877
Користуйтесь переважно розширеним пошуком. Це підвищує якість пошукової видачі. Докладніше "Як шукати" тут.

Увага!
Шановні клієнти та замовники!
Група компаній «Парус» висловлює вам свою подяку та повідомляє - всі партнери, що входять до групи компаній «Парус» працюють в звичайному режимі!


Органи державної влади iнформують
Для отримання фізичною особою – підприємцем – платником єдиного податку довідки про доходи за інший, ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період, нею подається декларація з позначкою «Довідково» у полі 01 заголовної частини декларації.
Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску.
Офіційне оформлення трудових відносин та легалізація робочих місць для роботодавця - це позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків.
З 20 червня 2017 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 13.06.2017 р. № 567 , яким затверджено Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної.
Інформація про період щорічної відпустки і терміни тимчасової втрати працездатності з обов'язковим доданням копії листка непрацездатності подається за заявою у довільній форм