документiв в базi
532327
Користуйтесь переважно розширеним пошуком. Це підвищує якість пошукової видачі. Докладніше "Як шукати" тут.
Подiлитися 

Про продаж нерухомості неприбутковими організаціями

[19.06.2017]

    Чи підлягає оподаткуванню дохід, отриманий неприбутковою організацією від продажу власних об’єктів нерухомості?

   Податковим кодексом України (далі – Кодекс) встановлено, що установчі документи неприбуткової організації мають містити заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб (пп. 133.4.1 п. 133.4 ст. 133 Кодексу).

   Також обов’язковою умовою для неприбуткових організацій є використання своїх доходів (прибутків) винятково для фінансування видатків на своє утримання, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених установчими документами.

   Отже, дохід, отриманий неприбутковою організацією від продажу власних об’єктів нерухомості та спрямований винятково на фінансування видатків такої організації на її утримання, реалізацію мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених статутними документами такої організації, не підлягає оподаткуванню.

 

За матеріалами ГУ  ДФС у  Закарпатській області